Dom

Cmagic Technogy CO.,LTD

Profil firmy

Cmagic Technology Co., LTD założona w 2013 r., profesjonalna w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości elektroniki użytkowej i akcesoriów, w tym akcesoriów Smartphone, takich jak słuchawki Bluetooth , słuchawki True Wireless (TWS), głośnik Bluetooth , zestaw słuchawkowy do gier, samoprzylepny, inteligentny zespół i zegarek itp.

Nasze produkty są popularne w USA, Europie i na całym świecie ze względu na wysoką jakość i rozsądną cenę. Nasza fabryka ma 9-letnie doświadczenie w usługach OEM / ODM; wierzymy, że możemy zaoferować Ci dobre produkty i usługi. Obiecujemy produkty najwyższej jakości i ścisłą kontrolę jakości; wszystkie materiały przychodzące muszą być sprawdzone przez IQC, a wszystkie produkty są ściśle testowane podczas produkcji, kontrola jakości przed wysyłką. Surowe standardy kontroli jakości zapewniają 100% dobrą jakość dla każdej partii wysyłanych towarów. Zapraszamy do odwiedzenia nas w celu omówienia dalszej współpracy.

Nasze produkty posiadają większość certyfikatów CE, RoHS, FCC, UL i innych. Obecnie współpracujemy z klientami, w tym z Walmart, Sony, Gifi i Broad Group.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
2013 Ustanowiona Cmagic Technology., Z siedzibą w ShenZhen Baoan District.

2014 Potrzeby marketingowe towarzyszące, Cmagic inwestuje dwie linie produkcyjne do produkcji i sprzedaży elektroniki użytkowej i akcesoriów .

2015 Cmagic uczestniczył w targach elektronicznych HK w październiku i był chwalony przez klientów.

2016 Cmagic uczestniczył w targach elektronicznych HK w kwietniu i był chwalony przez klientów

2017 Cmagic uczestniczył w targach Cebit w marcu i zakończył się sukcesem.

2018 Cmagic przeniósł się do ShenZhen Longhua i zainwestował w nowe formy nowego produktu.

2019 Cmagic idzie do przodu, aby osiągnąć sytuację wygranej.

Cmagic Technogy CO.,LTD Cmagic Technogy CO.,LTD Cmagic Technogy CO.,LTD Cmagic Technogy CO.,LTD Cmagic Technogy CO.,LTD Cmagic Technogy CO.,LTD
1 2 3 4 5 6
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : OEM / ODM

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 3,000,000-5,000,000

Rok założenia : 2013

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Przenośne głośniki Bluetooth na sprzedaż dobra jakość Przenośne głośniki Bluetooth na sprzedaż dobra jakość Przenośne głośniki Bluetooth na sprzedaż dobra jakość Przenośne głośniki Bluetooth na sprzedaż